Beyin Nasıl Çalışır?
Beyin Nasıl Çalışır?

Beyin Nasıl Çalışır? (9786059856720)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺310,00
İndirimli : ₺217,00
Barkod : 9786059856720

Hipokampus beynin neresinde yer alır ve işlevi nedir? Güldüğümüzde beynimizde neler olur? Bir beyin hasarının değerlendirilmesi için kontrol listesinde neler olmalıdır? Demans ile Alzheimer’in farkı nedir? Bu sorulara ve çok daha fazlasına, “Beyin Nasıl Çalışır?” sayesinde anlaşılır yanıtlar bulacaksınız.

 

“Beyin Nasıl Çalışır?” beynin fizyolojisinden başlayarak travmalara, beyin ile ilgili hastalıklara hatta uyurken beynin içerisinde neler olduğu gibi beyinde gerçekleşen tüm süreçlere ilişkin açıklayıcı bilgiler içeriyor. Kafadaki kan damarlarından felç durumunda kişide ne olduğuna, alkolün beyni nasıl etkilediğinden menenjit tanısına, epilepsiden depresyona değin beyin ile ilgili ne varsa hepsini ayrıntılarıyla bu kitapta bulacaksınız.

 

Alanında ünlü tıp uzmanları tarafından hazırlanmış olan “Beyin Nasıl Çalışır?”, bir beyin hastalığına nasıl tanı konulduğunu öğrenmek, bu hastalıkların tedavi süreçleriyle ilgili ileri düzeyde bilgi edinmek ya da salt insan zihnindeki süreçleri anlamaya çalışmak için bile mükemmel bir başvuru kaynağı.

 

600’den fazla renkli fotoğraf, tıbbi görüntü ve görsel anatomik çizimlerle desteklenen “Beyin Nasıl Çalışır?” kitabı, ayrıntılı bilgileri ve kolay okunurluğuyla genel okuyucu kitlesinden konuyla ilgili tıp öğrencilerine kadar herkesin başucu kitabı olmaya aday…

 

Editör: Peter Abrahams

                       KİTAP BİLGİLERİ                        
 
KİTAP ADI      :     Beyin Nasıl Çalışır?
 
ISBN:                     9786059856720
 
EDİTÖR             :   Prof. Dr. Peter Abrahams
 
EBAT                :   22 x 29,7 CM
 
KAĞIT                : 135 gr. Mat kuşe
 
KAPAK              : Hardcover (ciltli)
 
SAYFA SAYISI    :  176 sayfa
 
İLK BASIM TARİHİ     :  Ocak 2018
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR