Çocuklar İçin Deney Kitapları Seti-10 Kitap Benim Küçük Deneylerim (Kampanya)
Çocuklar İçin Deney Kitapları Seti-10 Kitap Benim Küçük Deneylerim (Kampanya)

Çocuklar İçin Deney Kitapları Seti-10 Kitap Benim Küçük Deneylerim (2789788610979)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.150,00
İndirimli : ₺862,50
Barkod : 2789788610979

Benim Küçük Deneylerim, Nasıl Yaptılar?
Uçurtma, mikroskop, saat veya termometre gibi araçları sen de evde yapabilirsin. Bu ve benzer araçları yaparken hem dünyamızı daha iyi kavrayabilir hem de bilimin nasıl çalıştığını görebilirsin.

Benim Küçük Deneylerim, Mutfak
Küçük pizza, elmalı turta, meyve şişleri ve muz tatlısı gibi yiyecekleri kendi başına yapabileceğini biliyor musun?
Bu kitap yardımıyla bir yandan çeşitli mutfak araç gereçlerini nasıl kullanacağını öğrenirken bir yandan da birbirinden lezzetli yiyecekler yapabileceksin. Yaptıklarını arkadaşların ya da ailenle paylaşabilirsin.

Benim Küçük Deneylerim, Yaratıcı Fikirler
Eğlenirken Öğreniyoruz!  Bir şato veya yağmur sopası yapmak, kendi yüzünün maskesini çıkarmak ya da ejder kuklası, çiçek kolye yapmak son derece öğretici ve eğlendirici çalışmalardır. Bu kitapta bir yandan dünya halklarının kültürlerini öğrenirken bir yandan da kitaptaki fikirleri kolayca gerçekleştirme olanağı bulacaksın. Yaratıcılığını serbest bırak!

Benim Küçük Deneylerim, Sürdürülebilir Dünya
Atıkları ayrıştırmak, elektriği ekonomik kullanmak, suyu boşa harcamamak, doğadaki çeşitliliğe zarar vermemek dünyamızı korumak için başvurabileceğimiz birçok yöntemden sadece birkaç tanesidir. BU kitapla çocuklar, basit ve çeşitli deneyler yoluyla doğayı ve yaşamımızı tehdit eden tehlikelerin farkına varacaklardır. Şunu unutmamalıyız ki üstünde yaşayabileceğimiz sadece bir dünya var.

Benim Küçük Deneylerim, Su ve Işık
Yağmur yağdır, şimşek çaktır ya da bir gök kuşağı yarat. Sabunun sihirli etkileriyle görsel bir yanılgının nasıl oluştuğunu anla. Su ve ışık dünyasını daha iyi anlayabilmek için ihtiyaç duyduğun her şey bu kitapta seni bekliyor.

Benim Küçük Deneylerim, Plastik Sanatlar
Parmak boyası, suluboya, tuzlu hamur ve çeşitli baskı teknikleri; tamamı senin için adım adım açıklanıyor. Yapman gereken tek şey hayal gücünü ve yaratıcılığını özgür bırakmak

Benim Küçük Deneylerim, Mekanik
Mancınığın nasıl çalıştığını keşfetmek, bir vinç, vantilatör veya mıknatıslı otobüs yapmak gerçekleştirilmesi kolay, son dereceeğlenceli ve öğretici deneylerdir

Benim Küçük Deneylerim, Bahçıvanlık
Tohum ekmek, bitki koleksiyonu yapmak, karanfil ya da fesleğen yetiştirmek veya kendi yarattığın küçük bir bahçeye sahip olmak çok zor değildir. Bunların hepsini yapabileceğini biliyor musun? Aradığın tüm ipuçları bu kitapta seni bekliyor.  

Benim Küçük Deneylerim, Yaşam ve Dünya
Farklı tatları ayırmak, DNA'yı keşfetmek, küf oluşturmak, volkanik bir patlama yapmak, ışığın hayatın kaynağı olduğunu kanıtlamak yaşam ve dünyayı daha iyi anlayabilmek için birbirinden güzel ve keyifli deneylerdir. Sen de yapmak ister misin?

Benim Küçük Deneylerim, Çevre
Bir su değirmeni veya rüzgârgülü yapmak, kurutulmuş yaprak koleksiyonu oluşturmak, biyogaz yaratmak, kirli suyu yıkamak gibi deneyler öğretici olduğu kadar keyiflidir de... Üstünde yaşadığın nasıl koruyacağını bu kitapla öğrenebilirsin. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR