Çocuklar İçin Ödüllü Öykü Kitapları seti -Elma Ağacı Serisi-10 Kitap Takım (Kampanya)
Çocuklar İçin Ödüllü Öykü Kitapları seti -Elma Ağacı Serisi-10 Kitap Takım (Kampanya)

Çocuklar İçin Ödüllü Öykü Kitapları seti -Elma Ağacı Serisi-10 Kitap Takım (2789788616984)

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺780,00
İndirimli : ₺468,00
Barkod : 2789788616984

Çocuklar için ödüllü öykü kitapları serisi 10’ar kitaplık 3 setten oluşmaktadır. Seride, başta Bologna Çocuk Kitapları Fuarı olmak üzere, birçok uluslararası kitap fuarında ödül almış kitaplar bulunmaktadır. Kitaplarda yer alan resimler ve çizimler, çocukların görsel hafızalarını ve analitik zekalarını geliştirmeye yardımcıdır. Çocukların okuma pratiğini geliştirmede de yardımcı olması açısından, serideki kitaplar düz yazı ile hazırlanmıştır. Her yıl yeni kitaplar eklenmekte ve oluşan yeni setlerle ödüllü çocuk kitapları serisi daha da zenginleşmektedir.
Bir Aşağı Bir Yukarı - Kuçuk Maymun kaybolmuştu. Aslında ona öyle geliyordu çunku¨ bugune kadar hatırladığı tek şey, hep yalnız ve du¨nyadan kopuk hissettiğiydi.
Bir Dilek - Elma ağacı hafiflemişti ve o sıcak öğleden sonra yavaşça uykuya daldı. Uykuya dalarken bile “ağaçlar da uçabilseydi ne guzel olurdu” diye duşunuyordu.
Gölge - Gölge bir fısıltı duyar gibi oldu ama ne söylendiğini tamanlayamadı. “En azından Hiçbir şey, hiçbir şeydir. Ben hiçbir şey bile değilim.” dedi.
Karanlıktaki Gölge - Okuldaki butun çocuklar onunla dalga geçiyordu.
Kırmızı Anne ile Yeşil Baba - Guneş doğunca, Kırmızı Anne uyandı ve “Merhaba, gunaydın sevgili Yeşil.” dedi.
Senin İçin - “Dilek dilerken geçmişe değil geleceğe gitmeyi dilemiştim.” “Hımm... Aslında ben de…”
Seslerle Oynadığım Oyum - Seslerle nasıl oynadığımı biliyor musun? İşte şöyle yapıyorum: Önce etrafımdaki sesleri dikkatlice dinliyorum, sonra da duyduğum sesleri taklit ediyorum.
Şaşkın Kuş - Kırmızı balina, ağzıyla mavi balinanın kuyruğunu yakaladı ve onu hızlıca salladı. Mavi balina kuyruğundan başına kadar sarsıldı. Birden mavi balinanın burnundan bir kuş fırlayıp uçtu.
Uyku Vakti - Ben annenim. Ninniler söylerim, şakıyarak. Uyumanı sağlarım, nazikçe.
Yeşil Pantolon ve Mort Tişört - Yeşil pantolonum, kendisinin mor tişörtu¨mle hiç uyumlu olamayacağını du¨şu¨nu¨yordu.

ISBN : 2789788616984
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR