Julia Rothman Anatomi Kitapları Seti (4 kitap)
Julia Rothman Anatomi Kitapları Seti (4 kitap)

Julia Rothman Anatomi Kitapları Seti (4 kitap) (9780000000029)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.200,00
İndirimli : ₺900,00
Barkod : 9780000000029

Doğanın Anatomisi

Resimlerle Doğa
Julia Rothman'ın doğada çıktığı büyüleyici görsel gezi sırasında sanat ve bilim iç içe geçiyor! Hayatınızda bir kez bile dağların nasıl oluştuğunu öğrenmek istemiş ya da mantarın yaşam döngüsünü, bir kuşun üzerindeki farklı tüy tiplerini merak etmişseniz Rothman'ın çizimlerini ve şemalarını incelemekten keyif alacaksınız. Rothman'ın toprağa ve suya, hayvanlara ve bitkilere ilişkin canlı açıklamaları, sizlere doğanın harikalarıyla ilgili yepyeni bakış açıları sunacak.

 

Okyanusun Anatomisi

Dünya okyanuslarına dair bu muhteşem görsel turla keyifli bir deniz macerasına atılın. Mercan resiflerini keşfedin, Kutup Denizi’nde seyahate çıkın ve denizin derinliklerinde yaşayan tuhaf deniz canlılarıyla tanışmak için derinlere dalın. Julia Rothman’ın sanatı ve bilimi birleştiren muhteşem çizimleri, dalgaların üstündeki ve altındaki yaşamın birçok büyüleyici yönünü gözler önüne seriyor.

Julia Rothman bir çizer olmasının yanı sıra kendine özgü tarzda duvar kâğıdı, çömlek, kumaş ve kırtasiye malzemeleri tasarlamaktadır. New York, Brooklyn’de yaşayan ve çalışan tasarımcı, New York Times’da köşe yazarlığı yapmaktadır. Ayrıca Çiftlik Anatomisi, Yiyecek Anatomisi ve Doğanın Anatomisi kitaplarının da yazarıdır. Rothman hakkında daha fazla bilgiye juliarothman.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yiyecek Anatomisi

 

DAMAK ZEVKİNİZ İÇİN BİR RENK CÜMBÜŞÜ
Yiyeceklerin ve dünya mutfaklarının Julia Rothman’ın muhteşem çizimleriyle tanıtıldığı görsel turla yiyecek dünyasına dalın. Bu kitapta, tüm dünyadaki yiyeceklerin tarihleri ve ilginç yanları, Rothman’ın benzersiz ve çekici tarzıyla resmedilmiştir ve anlatılmıştır.
Kuşkonmaz çatalı neye benzer? Hangi ülkede patates kızartmasının üstüne muz sosu dökülür? Balık filetosu ile balık bifteği arasındaki fark nedir? Her gün bir tutam bilgiyle kendinizi şımartın, eğlenmeyi de unutmayın.

 

Çiftlik Anatomisi

 

 

TAVUKTAN KARABUĞDAYA,

YELEDEN TIRMIĞA KADAR

HER ŞEY

Julia Rothman’ın eğlenceli ve bilgilendirici çizimleriyle

çiftlik yaşamına dair muhteşem bir görsel tur...

Çizimleri, diyagramları, detaylı açıklamaları ile Rothman,

sağım makinesinin parçalarından domuzun anatomisine,

tarlanın nasıl sürülmesi gerektiğinden koyunun nasıl

kırkılacağına kadar her şeyi anlatıyor. Keşfedilecek ne

kadar çok şey olduğuna inanamayacaksınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR