Reader At Work 1-2, More To Read 1-2 (4'lü Set)
Reader At Work 1-2, More To Read 1-2 (4'lü Set)

Reader At Work 1-2, More To Read 1-2 (4'lü Set) (9780000000012)

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺844,00
İndirimli : ₺506,40
Barkod : 9780000000012

Dikkat! Korsan kitap alma, suça ortak olma!
Bu ürünün korsan baskıları sanal pazar yerlerinde yoğun olarak satılmaktadır.
Bu ürünün korsan baskısını neden almamalısınız?
  • Korsan kitap almak her şeyden önce emeğe ihanettir, suçtur.
  • Orijinalinin fiyatı uygun olan bu ürünün korsan baskısı haliyle çok kötüdür. Selofansız kapak, çok ince ve düşük kalite kâğıt, silik veya iç içe geçmiş yazılar mevcuttur.
  • Aldığınız ürünün içeriğinde eksiklikler olacaktır. Eksik basılan sayfalar veya eski bir baskıdan kopyalandığı için güncel olmayan içerikle karşılaşmanız çok muhtemeldir.

   ODTÜ Temel İngilizce Bölümü tarafından hazırlanmış olan ve son 30 yılın en çok satan yabancı dil öğrenme kitaplarından olan Reader at Work serisi, öğrencilere İngilizce okuma alıştırmaları ile sınavlara hazırlık için yararlı bir yardımcı kitaptır. İngilizce ders kitaplarındakinden çok daha fazla okuma parçası içeren Reader at Work sayesinde öğrenciler, bir yandan sözcük dağarcıklarını geliştirirken bir yandan da okuduklarını anlama konusunda ilerleme kaydedeceklerdir.
   Kitaplarda yer alan okuma parçalarının zorluk seviyeleri ile alıştırmalar başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar sınıflandırılarak verilmiştir. Verilen yüzlerce okuma parçasıyla öğrenciler günden güne gelişmelerini izleyebilecektir. Zorluk düzeylerinin yanı sıra, konu çeşitliliğiyle de bu okuma parçaları öğrenciye zenginlik katacaktır. Serinin ilk kitabında 204, ikinci kitabında ise 225 okuma parçası bulunmaktadır. İkinci kitapta yer alan son 93 okuma parçası, sınavlara hazırlık amaçlı çoktan seçmeli sorularla desteklenmiştir. Her ne kadar ODTÜ Hazırlık Okulu Temel İngilizce Bölümü için hazırlanmış olsa da bu kitaplar İngilizce öğrenen herkes için çok yararlı bir yardımcı kaynaktır.
 
​More To Read 1
We would like to express our sincere appreciation to all of those people who have helped to shape this book. First and foremost, we would like to thank all Beginner, Elementary, Prep and Pre-intermediate Group test writers between 2000 and 2005. We also owe a special debt to Robert West, who meticulously proofread and edited the material in the book. We would also like to thank Steve Riva, Beth Dogan, Gary Conlan and Patricia Bilikmcn for their invaluable proofreading. We also thank Nurcihan Kank, who formatted the material and Umut Kahraman, who created a software program that enabled us to prepare the vocabulary tasks.
 
More To Read 2 
We would like to express our sincere appreciation to all of those people who have helped to shape this book. First and foremost, we would like to thank all Intermediate and Upper-Intermediate Group test writers between 2000 and 2005. We also owe a special debt to Patricia Bilikmen and Steve Riva who scrupulously proofread and edited the material in the book. We would also like to thank Beth Pogan, Robert West, Gary Conlan and Tahir Onur for their invaluable proofreading. We also thank Nurcihan Karık and Sadiye Aslanbas who formatted the material and Umut Kahraman who created a software program that enabled us to prepare the vocabulary tasks.
 
 

Reader At Work 1
 
Sayfa Sayısı: 400
 Ebat: 16x24 cm
 
Reader At Work 2
Sayfa Sayısı: 550
Ebat: 16x24 cm
 
More To Read 1
Sayfa Sayısı: 408
Ebat: 20x27,5 cm
 
More To Read 2
Sayfa Sayısı: 542
Ebat: 20x27,5
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR