Reader at Work 2
Reader at Work 2

Reader at Work 2 (9789754293999)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺187,00
İndirimli : ₺130,90
Barkod : 9789754293999

Dikkat! Korsan kitap alma, suça ortak olma!
Bu ürünün korsan baskıları sanal pazar yerlerinde yoğun olarak satılmaktadır.
Bu ürünün korsan baskısını neden almamalısınız?
  • Korsan kitap almak her şeyden önce emeğe ihanettir, suçtur.
  • Orijinalinin fiyatı uygun olan bu ürünün korsan baskısı haliyle çok kötüdür. Selofansız kapak, çok ince ve düşük kalite kâğıt, silik veya iç içe geçmiş yazılar mevcuttur.
  • Aldığınız ürünün içeriğinde eksiklikler olacaktır. Eksik basılan sayfalar veya eski bir baskıdan kopyalandığı için güncel olmayan içerikle karşılaşmanız çok muhtemeldir.

 ODTÜ Temel İngilizce Bölümü tarafından hazırlanmış olan ve son 30 yılın en çok satan yabancı dil öğrenme kitaplarından olan Reader at Work serisi, öğrencilere İngilizce okuma alıştırmaları ile sınavlara hazırlık için yararlı bir yardımcı kitaptır. İngilizce ders kitaplarındakinden çok daha fazla okuma parçası içeren Reader at Work sayesinde öğrenciler, bir yandan sözcük dağarcıklarını geliştirirken bir yandan da okuduklarını anlama konusunda ilerleme kaydedeceklerdir.
  Kitaplarda yer alan okuma parçalarının zorluk seviyeleri ile alıştırmalar başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar sınıflandırılarak verilmiştir. Verilen yüzlerce okuma parçasıyla öğrenciler günden güne gelişmelerini izleyebilecektir. Zorluk düzeylerinin yanı sıra, konu çeşitliliğiyle de bu okuma parçaları öğrenciye zenginlik katacaktır. Serinin ilk kitabında 204, ikinci kitabında ise 225 okuma parçası bulunmaktadır. İkinci kitapta yer alan son 93 okuma parçası, sınavlara hazırlık amaçlı çoktan seçmeli sorularla desteklenmiştir. Her ne kadar ODTÜ Hazırlık Okulu Temel İngilizce Bölümü için hazırlanmış olsa da bu kitaplar İngilizce öğrenen herkes için çok yararlı bir yardımcı kaynaktır.

 

Sayfa Sayısı: 550
 
Ebat: 16x24
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR